Haber

İstanbul’da korku dolu anlar kamerada: Kafasına sopayla vurdu, bayılttı, yere tekmeledi

İstanbul’da korku dolu anlar kamerada: Kafasına sopayla vurdu, bayılttı, yere tekmeledi

Bayrampaşa’da iki küme arasında çıkan arbedede bir kişi kafasına sopa darbesiyle yere düştü.

Yerde hareketsiz yatan adam da tekmelendi

İSTANBUL – Bayrampaşa’da iki grup arasında çıkan tekme ve yumruk kavgasında eline sopa geçen bir kişi, husumetli olduğu adamın kafasına vurdu. Darbenin etkisiyle sersemleyen adam daha sonra yere yığıldı. Yerde hareketsiz yatarken tekmelenen adam ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaşananlar kameralara yansıdı.

Olay, dün saat 20.30 sıralarında Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokakta buluşan iki grup arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyerek kısa sürede yerini tartışmaya bırakması üzerine taraflar birbirlerine yumruk ve tekmelerle saldırdı.

Sopayla kafasına vurdu, yere tekmeledi

Ancak arbede sırasında öyle bir olay yaşandı ki görenler şok oldu. Eline uzun bir sopa alan şahıs, husumet gösterdiği adamın önce vücuduna, ardından kafasına vurdu. Darbenin etkisiyle sersemleyen adam daha sonra baygınlık geçirerek yere yığıldı. Yere düşen adamın düşmanlığı, hareketsiz yattığı halde onu tekmelemeye devam etti. O feci anlar kameralara yansıdı.

Olayın ardından bayılan adam, ihbar üzerine sağlık ekiplerinin müdahalesiyle ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis, isyana karışan tarafları gözaltına aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu